The Curv – polecane przez mistrzów

Alpe Cimbra – zimowy raj
15 listopada 2016
Pokaż wszystkie

The Curv – polecane przez mistrzów

Akademia Carvingu istnieje na rynku już 16 lat i od początku korzysta z najlepszego sprzętu narciarskiego. Cenimy niezawodność oraz doskonałą jakość, dlatego współpracujemy z firmą Fischer. Oprócz świetnego sprzętu, otrzymaliśmy także wiedzę i doświadczenie ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do tworzenia i ciągłego udoskonalania wyposażenia narciarskiego.

Firma Fischer została założona w 1924 roku w mieście Ried w Austrii przez Josepha Fischera.

Jest jednym z najstarszych producentów nart – tych biegowych oraz zjazdowych. Na przestrzeni lat stała się liderem w dziedzinie narciarstwa. Produkuje narty, buty i wiązania – każdy z tych elementów jest innowacyjny.

W przedsiębiorstwie wszystkie produkty powstają przy zastosowaniu autorskich technologii. Fischer stosuje unikalne rozwiązania, zapewniające bezpieczeństwo oraz komfort korzystania z ich sprzętu.

Jakość sprzętu docenili najlepsi w sportach zimowych – czołowi zawodnicy w alpejskim Pucharze Świata startują mając na nogach narty i buty Fischera.

THE CURV

the_curv2

Firma Fischer cały czas się rozwija, poszukuje nowych technologii i rozwiązań. Dla doświadczonych narciarzy, którzy od nart oczekują dużo więcej, Fischer przygotował serię nart The Curv. Swoją twarzą firmują ją trzej mistrzowie świata w narciarstwie zjazdowym: Michael von Grünigen, Kristian Ghedina i Hans Knauss – nie mogą więc być przeciętne! Narciarze brali także czynny udział w tworzeniu konstrukcji i doskonaleniu technologii wykorzystanych w produkcji linii The Curv.

TECHNOLOGIA TRIPLE RADIUS

Aby sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom w nartach The Curv zastosowana została technologia Triple Radius, która otwiera niesamowite możliwości dynamicznej jazdy. Potrójne wycięcie wzdłuż trzech różnych promieni sprawia, że narta jest zwrotna, szybka i dostarcza dużej dawki niezapomnianych wrażeń.

NOWA LINIA NART

The Curv stworzony przez Fischera jest tak genialny, że wystarczy bawić się długością i twardością, żeby spełnić oczekiwania większości maniaków. Im większe są twoje umiejętności, tym bardziej dynamicznej i agresywnej jazdy doświadczysz. Zastosowanie w tym sprzęcie płyty Curv Booster oraz specjalnego laminatu DiagotexTM, nadaje narcie doskonałej sztywność, dzięki której można uzyskać szybszą inicjację skrętu i pewność podczas jazdy.

The Curv są kwintesencją Fischera – siły, prędkości i marzeń o jeździe bez limitów.