Monte Bondone
18.02-25.02.2023

Trento – Monte Bondone

termin: 18.02-25.02.2023
cena: WYPRZEDANE
kod oferty: ac170

Trento - Monte Bondone

Region turystyczny położony 15 km od zjazdu z autostrady Trento A22. Kameralny ośrodek z pięknymi widokami i nowo otwarta trasą o długości ponad 3,5 km! Ośrodek posiada 18 tras sprytnie połączonych ze sobą, co daje szerokie trasy idealne na potrzeby naszego szkolenia. Na wysokości 2090 metrów położona jest restauracja z cudownym widokiem na Trento.
Monte Bondone oferuje również 3 trasy do freeridu i rewelacyjne trasy do narciarstwa biegowego. Zarówno region jak i hotel sprzyja realizowaniu naszego planu szkolenia i wieczornych analiz video. W karnecie Monte Bondone dostajemy jeden dzień jazdy w ośrodku Folgarida-Marilleva. W sezonie, Monte Bondone oferuje również nocną jazdę w dniach : czwartek i sobota.

Hotel Dolomiti Chalet ***

www.dolomitichalet.it
Hotel położony 20 km od znanej miejscowości Trydent. Od Trento krętą drogą wspinamy się na 1654 m do miejscowości Vason. Vason jest główną miejscowością ośrodka Monte Bondone. Hotel położony jest naprzeciwko kas głównych co oznacza, że wychodzimy na stok już przebrani.
W miasteczku znajdują się sklepiki, knajpki i skibuss, którym można dojechać do jednego z największych ośrodków nart biegowych we Włoszech.
Rodzinny hotel robi wszystko żeby goście byli zadowoleni. Posiada 3 gwiazdki, smaczne jedzenie i bardzo atrakcyjną ofertę do Spa wraz z basenem w pobliskim hotelu cztero gwiazdkowym KLIK . Niewątpliwą zaletą zarówno hotelu jak i regionu Monte Bondone są przepiękne widoki na Trentino.
Dla klientów Akademii Carvingu specjalna oferta to do SPA to: 8 euro osoba dorosła/ dzień; 5 euro dziecko do lat 8.
Hotel zapewnia miejsca parkingowe na zewnątrz, dla osób chętnych jest możliwość wynajęcia parkingu w hotelu Mugon – 5 euro/dzień.

Wyżywienie:

Śniadanie serwowane w formie typowo włoskiego bufetu: mleko, yogurt, musli, płatki, herbata, kawa, sok, szynka, ser, pieczywo i słodkości.
3 daniowa obiadokolacja: sałatki i zupa w formie bufetu, makarony różnego rodzaju i jako danie główne coś mięsnego. Kolacja zakończona deserem lub owocami do wyboru. Napoje do kolacji płatne dodatkowo.

Cena zawiera:

- 7 noclegów w hotelu***;
- wyżywienie wg oferty HB;
- ubezpieczenie z uprawianiem narciarstwa (KL 20.000, NNW, KR, OC)

- opiekę pilota-rezydenta;
- 6-dniowy karnet narciarski MONTE BONDONE wraz z nocną jazdą (dwa dni: wtorki i czwartki), jeden dzień w Paganella; jeden dzień w Folgaria
- woda stołowa do kolacji specjalnie dla Akademii Carvingu
- składka na Turystyczna Fundusz Gwarancyjny
- składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy

Cena nie zawiera:

- napojów do obiadokolacji
- opłaty klimatycznej 2 euro za dzień powyżej 14 roku życia, płatnej indywidualnie w recepcji hotelu
- dopłata do pokoju jednoosobowego 550 zł

Dzieci i dorośli powyżej dwóch osób pełnopłatnych w tym samym pokoju:

- pierwsze dziecko 0-7,99 lat (urodzone po 30.04.2014) 799 zł (trzecia osoba w pokoju)
- drugie dziecko 0-7,99 lat (urodzone po 30.04.2014) 1499 zł (czwarta osoba w pokoju)
- dziecko 8-15,99 lat (urodzone po 30.04.2006) 2299 zł (trzecia i czwarta osoba w pokoju)