SZKOLENIA

OFERTA SPECJALNAProponujemy Państwu następujące szkolenia:

- szkolenia zagraniczne
- szkolenia indywidualne
- szkolenia grupowe
- szkolenia sportowe

Szkolenia Zagraniczne

Szkolenia trwają 6 dni po 3,5 godziny dziennie na śniegu + 1 godzina analizy video wieczorem w hotelu, co drugi dzień. Przeznaczone są zarówno dla osób o małych umiejętnościach, jak i dla osób zaawansowanych, zainteresowanych jazdą sportową. Nauka jazdy na nartach w grupach z instruktorem (6 dni po 3,5 h dziennie) to koszt 1250 zł dla uczestników wyjazdu lub 1500 zł dla osób, które nie są uczestnikami naszego wyjazdu a chciałyby skorzystać z możliwości profesjonalnego szkolenia. Posiadaczom certyfikatów szkolenia Akademii Carvingu proponujemy promocyjną cenę 1200 zł.

Druga opcja szkoleń na wyjazdach to 3 dniowe zajęcia po 3,5 godziny dziennie na śniegu + analiza video wieczorem w hotelu. Przeznaczone są zarówno dla osób o małych umiejętnościach, jak i dla osób zaawansowanych, zainteresowanych jazdą sportową. Koszt takiego szkolenia 700 zł. O tym czy na danym wyjeździe będą się odbywały szkolenia 6 dniowe czy 3 dniowe decydują pierwsze zgłoszenia uczestników.

Program kursu to: nauka i doskonalenie podstawowych elementów narciarstwa (skręty równoległe, skręty krótkie, jazda w głębokim śniegu, jazda carvingowa), jazda sportowa (slalom, slalom gigant i slalom carvingowy).

Pierwszego dnia uczestnicy kursu i instruktorzy spotykają się na stoku, aby dokonać podziału na grupy według umiejętności. O przydzieleniu do danej grupy zaawansowania decyduje pierwszy zjazd. Przeciętnie ilość uczących się razem to 5-8 osób. Grupy nigdy nie są większe niż 10 osób. Zajęcia każdego dnia rozpoczynają się od wspólnej rozgrzewki. Kursanci podczas zajęć są filmowani, a ich postępy oceniane podczas wieczornych analiz.

Szkolenia Indywidualne
Ilość osób w grupie: cena za osobę/h:


160 zł/os/h
90 zł/os/h
70 zł/os/h
60 zł/os/h
50 zł/os/hSzkolenia Sportowe
Kurs jazdy sportowej (GS, SL) ma na celu naukę i doskonalenie jazdy po bramkach (tyczkach). Na szkolenia te zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby podnieść swoje kwalifikacje narciarskie i spróbować sportowej rywalizacji. Jest to również dobry sposób na przygotowania do zawodów amatorskich, firmowych, uczelnianych odbywających się w kraju i za granicą. Jest to również ciekawa propozycja szkolenia dla firm, których pracownicy już jeżdżą na nartach. Zajęcia prowadzone są na podobnych zasadach jak klubowe trening i zawodników.

Szkolenia Grupowe
Istnieje możliwość zamówienia specjalnego profilu szkolenia np. trening sportowy, funcarving, szkolenie ogólne lub snowboardowe w zależności od Państwa potrzeb. Proponujemy jednak szkolenia wszechstronne, zróżnicowane, w zależności od etapu szkolenia dopasowywane do poziomu kursantów przez naszych instruktorów.

Copyright © 2023/24 Akademia Carvingu. All Rights Reserved | Adres: ul. Toruńska 18D/F, 80-747 Gdańsk | Telefon: 504 846 447 | e-mail: szkola@akademiacarvingu.pl