Tyrol – Pitztal
Austria
termin: 28.10-04.11.2018
cena: 3299 zł/os z karnetem
Kod oferty: ac118

Pitztal jest najwyżej położonym lodowcem w Tyrolu. Śnieg utrzymuje się tutaj do września do maja co zapewnia świetne warunki narciarskie przez większą część roku. Do dyspozycji jest 48 km przygotowanych tras narciarskich. Sama dolina Pitztal mieści się ok. 60 km od stolicy Tyrolu, Innsbrucka dzięki czemu dojazd jest łatwy. Na najwyższe szczyty dowiezie Was najwyżej położona kolejka liniowa. Będzie też mieli okazję napić się kawy w najwyżej położonej kawiarni w Europie.

Hotel Sonnblick ***+

Hotel Sonnblick ***+ oferuje 35 komfortowo urządzonych pokoi. Dostępne są pomieszczenia na sprzęt narciarski oraz suszarki do butów. Goście hotelu mogą korzystać z centrum odnowy biologicznej z sauną, łaźnią parową czy jacuzzi. W pobliżu hotelu mieszczą się wyciągi narciarskie dzięki czemu dotarcie na stok zajmuje mało czasu. Hotel został sprawdzony i doceniony przez ekipę Akademii Carvingu i klientów- jest na liście jednego z lepszych trzygwiazdkowych hoteli :).
http://www.sonnblick-pitztal.at/en.html

Wyżywienie:

Śniadanie w formie bufetu (dostępna jest również żywność organiczna). Goście mają do dyspozycji różne rodzaje pieczywa pochodzącego z lokalnej piekarni.
Wieczorem obiadokolacja z czterema daniami do wyboru. Kuchnia regionalna oraz międzynarodowa. Do dyspozycji startery w formie sałatek oraz zup. Następnie możliwość wyboru jednego z dwóch dań głównych. Całość zwieńczona deserem.

Cena zawiera:

- 7 noclegów w hotelu***+
- wyżywienie wg oferty
- ubezpieczenie (KL, NNW, bagaż podróżny)
- opiekę pilota-rezydenta
- 6-dniowy karnet narciarski Pitztaler Gletscher, wysoki sezon
- wstęp do hotelowego SPA

Cena nie zawiera:

- szkolenia narciarskiego Akademii Carvingu (6 dni po 3,5h – 750 zł). Dla osób posiadających certyfikat Akademii Carvingu koszt szkolenia to 700 zł
- testowanie najnowszej kolekcji nart FISCHER (6 dni – 300 zł)
- napoi do obiadokolacji
- obowiązkowej taxy klimatycznej, płatnej w recepcji dla osób powyżej 15 roku życia, 2 euro/dzień

Zniżki/ Dopłaty:

Dopłata do pojedynczego wykorzystania pokoju dwuosobowego + 460 zł
Zniżka za trzecią osobę w tym samym pokoju – 150 zł
Zniżka za czwartą osobę w tym samym pokoju – 150 zł

Dzieci:


0-3,9 - 299 zł

4-9,9 - 1780 zł

10-15,9 - 2290 zł